Про мене

My Photo 2017

Привіт, мене звати Святослав Лашкевич.  Народився і виріс у Тернополі.

У 2011 році закінчив Тернопільський Національний Економічний Університет (ТНЕУ). В студентські роки працював в Локальному комітеті AIESEC в Тернополі.

З 2009 по 2012 рік був керівником та засновником “Маркетингової група 9½ ідей” ми організовували виставки, маркетингові заходи, рекламні кампанії в Тернополі. Пам’ятаєте Віденський Бал 2010. Перший Віденський бал в Тернополі був організований нашою командою.

Ще основні проекти:

  • Твій веб-календар Events.te.ua
  • Самзнаю центр “В курсі справи”
  • Виставка живопису “Славімо Галіцію” 2011
  • Зустрічі без краватки

З 2012 по 2014 рік працював торговим агентом компанії ROSHEN. Протягом двох років реалізував  25536 кг шоколаду (сам в шоці від цифри).

У 2014 році ми з дружиною влаштували грандіозні зміни і переїхали у м. Вроцлав (Польща). Звідти і почалася наша імміграція. Вже за рік я ризикнув і відкрив власний бізнес – компанію SKL Consulting Wroclaw. Ми надаємо послуги у сфері легалізації перебування, легалізації працевлаштування та бізнес імміграції в Польщі.

Люблю подорожувати.  Звідки появилося одне з моїх хобі – організація подорожей. Наразі це лише як хобі і при цьому вже складаю план поїздок на відпочинок для близьких і друзів.

Цей блог створив для вас. Розповідатиму про імміграцію (зокрема в Польщу) і ділитимусь порадами, лайфхаками для подорожей. Підписуйтеся!